Kapıda Ödeme kitap

 

 Kitap Siparişlerinde Kapıda Nakit Ve Kredi Kartı İle Ödeme

     Sitemizden almak istediğiniz kitapları hiçbir ödeme yapmadan kredi kartı kullanmadan, Havale / Eft yapmadan kapıda nakit veya kredi kartınız ile ödemeli olarak kolayca sipariş verebilirsiniz.

 

Hizmet Bedeli / Tahsilat Bedeli Nedir?

    Kapıda ödemeli Kitap siparişlerinde kargo ücreti diğer siparişler ile aynıdır. Artı olarak tahsilat bedeli alınmaktadır.

    Hizmet bedeli siparişinizin bedelinin kargo firması tarafından tahsilat edilmesi ve devlete ödenen bankacılık işlem ücret ve vergileri gereği tahsil edilir. Bu bedel bizim tarafımızdan sabitlenmiş ve sadece 5 TL'dir. Ancak sipariş bedeli yükseldikçe kargo firmasına ödediğimiz tutar da artmaktadır. Bu fark müşterilerimize yansıtılmamaktadır

 

Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır?

    İlk siparişlerinizde üst limit 200TL olarak belirlenmiş sonrasında üst veya alt limit uygulamamaktayız.

 

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli de iade edilecek midir?

    Kapıda ödeme hizmet bedeli olan 7,00 TL iade edilmemektedir.

    İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmaktadır, IBAN numaranızı 0212 948 22 78 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaştırabilir yada info@sozcukitabevi.com  e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz.

 

    Fazla sayıda, caydırıcı ve gerçekliği olmayan siparişler ve teslim alınmayan paketleri olduğu belirlenen siparişler işleme alınmamaktadır. Kapıda ödemeli siparişlerde gönderme zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Gerçekliği kabul edilen ve paketi teslim almayı taahhüt eden müşterilerimize gönderim yapılmaktadır.

    Kapıda ödeme siparişleri teslim almayan kişiler kara listeye eklenerek bir sonraki sipariş işleme alınmaz. Keyfi olarak paketini teslim almayan kişiler ise hukuki olarak incelemeye alınır. Paketini kendi sorumlulukları gereği teslim almayan kişiler maddi bedeli olan kısmı ödemekle mükelleftir. Siparişi veren kişiler paketi almakla mükellef kabul edilir.

    Kapıda Nakit Ödemeli Sistem, Kredi Kartı olmayan, Havale ve EFT ile uğraşmak istemeyen, ayrıca internet ortamına güven duymayanlar için geliştirilmiş bir ödeme sistemidir. Sipariş veren, paketi mutlak surette teslim almayı taahhüt eder. Vazgeçme hakkı, sipariş kargoya verilmeden önce masrafsızdır. Kargoya verildikten sonra siparişini almayan müşterilerimiz, bu aşamada gidiş-geliş kargo masrafları ve tarafımızca kargo firmasına ödenen komisyon bedelini ödeyerek “vazgeçme” haklarını kullanabilirler.

Kapat